| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU Din vara tot incerc sa imi dau seama daca un baiat ma place cu adevarat nu stiu cum dar nu am reusit cand ne-am cunoscut am ras foarte mult cu el si cred ca acest lucru i-a placut in fine daca un baiat se uita insistent la tine si in loc sa-ti vb iti zambeste sau te priveste fix ce inseamna? Acum a venit iarna si am descoperit ca de fiecare data ne intalnim la patinoar ne salutam dar atat, ma urmareste pe patinoar dar nu vb deloc chiar azi am venit de la patinoar si a incerca sa ma faca sa cad m-a impins dar in acelasi timp ma treas spre el nu prea vb pentru ca nu prea stiu ce sa ii spun si daca ii dau un like sau ceva pe facebook imi da si el inapoi. El e genu mai smecheras si imi amintesc ca odata am intrat pe mes si el avea o poza cu o fatasad la avatar si am intrat si l-am intrebat ca cine este aia de la av si a zis ca e iubita lui si eu i-am zis ca e dragutahappy...bine dar sarcastic iar el mi-a spus ca puteam fii eu in locul ei daca il bagam mai mult in seama si daca il chemam afara. Pt un timp am lasat-o mai moale dar din nou a aparut si ne vdm cam in fiecare zi la patinoar ca e vacanta si merg si eu cu prietenele dar intrebarea mea este Credeti ca ma place? daca da ce ar trebui sa fac ca sa ma pun cu el (repet e genul care nu sta dupa fete si ii place ca fetele sa umble dupa el nu stiu ce sa faccryingcryingcryingcrying ) Cel mai bun raspuns are din partea mea Fundita!:X:X:X:X:

1 răspuns:
| bubuu13 a răspuns:

Draga mea, in aceeasi situate sunt si eu de cateva lunibig grin.poti sa-i trm` msj. daca ai nr lui. daca va intalniti intra tu in vorba cu el.nu-l lasawinking. daca tie iti place.fa tot posibilul sa te placa si el.iar daca ti-a spus "puteai fi tu in locul ei daca ma bagai mai mult in seama" clar e un baiat dupa care tu trebuie sa umblii nu el.trebuie sa ai putina vrajeala pentru acesti baietilaughing. daca nu.nu ai nici o sansa.sau daca ai tupeu. poti merge si sa-i spui in fata.dar mi-am dat seama ca nu e bine daca ii spui unui baiat ca`l placi straight face. sper ca te-am ajutat.te pup:*