| theaalexandrescu a întrebat:

Doresc sa stiu daca am fost violata! La o petrecere, eram beata si un coleg mi-a introdus degetul in vagin, fara acordul meu, m-a durut, dar mi-a si placut, deci e viol sau nu? Cer seriozitate

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare cu NU ai fost suficient de beata din moment ce-ti amintesti precis/foarte bine detaliile si senzatiile provocate si resintite de acea ''degetica'' care se pare ca de fapt s-a produs cu acceptul tacit al tau. De la acea ''degetica'' si pana la actul denumit viol, este o cale atat de lunga....incat nici nu poate intra in discutie. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost penetrare cu penisul, nu te-a violat. Deci esti virgina.

| SG1995 a răspuns (pentru Emilian65):

Zau? Baiete violul nu se refera doar la sex, ci la orice atingere indiscreta fara acordul persoanei, de exemplu daca e o pipai pe o tipa fara acordul ei si m-apuc si o masturbez, pot fi acuzat de viol, desi aici nu e cazul deoarece domnisoarei i-a placut.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru SG1995):

Una e abuzul sexual, alta e violul. Confunzi.

| SG1995 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Scuzele mele dar par identice deoarece ambele au violat intimitatea persoanei.

| SaraSuciuLea a răspuns (pentru SG1995):

Viol:Act sexual fara consintamantul unei persoane(anal,oral sau vaginal) sau pe scurt,cel mai traumatizant si dureros dintre cele doua, din care poti lua boli vu transmitere sexuala sau mai rar, ramane insarcinata
Abuz sexual:Un fel de "tentativa de viol". Pipăituri, atinger ușoare in zone intime, eventual un mic sărut fara consintamantul unei persoane

| SG1995 a răspuns:

Daca ti-a placut nu poti spune ca e viol, deoarece i-ai permis aluia sa te frece.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu purtai chiloti? Si cum adica ti-a placut:/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing te-a durut dar ti-a si placut. Asa sunt multe "Ajutor! Ma violeaza! Ahhh...mmm ...nuuu stati. Nu sariti ca imi place". laughing

Si nu se incadreaza la viol.

| kandaraki a răspuns:

Esti proasta rau, asta e realitatea

| cyupaku a răspuns:

Viol cu degetul? care? aratatorul, vreau detalii serioase pentru stabilirea vinovatului

| alex055 a răspuns:

Atata timp cat ti-a placut nu stiu de ce mai intrebi laughing

| dragoshar a răspuns:

Aparent toate răspunsurile anterioare sunt ale unor indivizi cu tendințe misogine. Dacă ți-ai dat acordul pentru asta, nu se numește viol. Dacă nu ți-ai dat acordul, da, indiferent dacă ți-a plăcut sau nu.