| Iulian567 a întrebat:

E normal sa am sperma la 13 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea zice mai degraba : asa si asa, sau nici prea prea si nici foarte foarte. De regula sperma incepe sa fie produsa de glandele reproducatoare barbatesti pe la varsta de 14 ani. Dar nu este o regula... batuta-n cuie, nu-i asa? Multa sanatate!

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de unde o ai...

| Emilian65 a răspuns:

Nu prea este normal dar, daca tu ai inseamna ca esti bun pentru reproductie.

| Sofer a răspuns:

Da. Este.

| Zedge a răspuns:

Da, e foarte normal.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Da, este foarte normal. depinde de persoana cum se dezvolta. De obicei la persoanele mai sportive si active corpul se dezvolta mai repede producand hormoni de care ai nevoie pentru a se concepe spermawinking

| Iulian567 explică:

Buna! Ma masturbez de la 10 ani

| Iulian567 explică:

Depinde, dar dc întrebi?

| Iulian567 explică:

Glumești? sau chiar vrei...

| Iulian567 explică:

De unde esti?

| Iulian567 explică:

Is

| Iulian567 explică:

Cati ani ai?

| diuk12 a răspuns:

Da, este normal si de la 12 ani