| PriNcEoFRoMaNiA a întrebat:

E normal sa am sperma la 11 ani?

Răspuns Câştigător
| Bitza91 a răspuns:

Aolo NU TE LUA DUPA CE AU SCRIS ASTIA MAI JOS! Este normal! La baieti nu este o varsta de la care incepe ejacularea.Ca si in cazul fetelor, acestea avand ciclu de la varste fragede! Keep calm

| Bitza91 a răspuns (pentru Bitza91):

Bine doar nu au de la 6 ani, acum ca am spus ca nu este o varsta de la care incepe productia de sperma, dar de la 10-11 ani in sus va incepe prducerea spermei de catre testicule.happy

16 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Daca ai inceput sa dai la rata in beci cred si eu ca ai sperma.

| DyNo a răspuns:

Da, este normal. La varsta ta organele genitale sunt in dezvoltare si se pregatesc pentru functionare optima si normala. Nu ai de ce sa-ti faci griji.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal! Nu ai ajuns la o dezvoltare normala producerii de sperma.

| Zenit313 a răspuns:

Este cam devreme, dar este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata sperma ai?

| Terminatorul2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce te intereseaza? Nu mai ai rezerve? Du-te la taicatu te ajuta el rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde o ai?

| Valutzzzu a răspuns:

Absolut normal!

| k4Zy a răspuns:

Daca dai la manivela daraca ca ti-o iesit...laughing

| PriNcEoFRoMaNiA explică:

Esti sigur?

| Pufuletemic a răspuns:

Nu straight face

| AliMentara a răspuns:

Nu cred... depinde unde

| PriNcEoFRoMaNiA explică (pentru AliMentara):

Unde?

| PriNcEoFRoMaNiA explică (pentru AliMentara):

Unde...

| AliMentara a răspuns (pentru PriNcEoFRoMaNiA):

Prima data trebuie sa iti apara in gura. Daca nu ti-a aparut pana la varsta asta, roaga-l pe tatal tau sa te ajute...