| cristi875 a întrebat:

am 14ani si nu mia dat sperma e normal

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ești atât de îngrijorat, de ce nu consulți medicul de familie?
Pa, pa.

| mihai69 a răspuns:

Și ce vrei, să-ți dăm noi?!?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e normal dar nu ar trebui sa iti faci griji...pe la varsta de 14-15 atunci e momentul sa iti vina sperma.

| Emilian65 a răspuns:

De unde stii ca nu ti-a dat sperma? Ai facut laba si ti-a aparut sperma? Normal la 14 ani trebuia sa-ti apara sperma.

| xbugs a răspuns:

nu e norma; laughing, mie mi-a dat sperma pe la 11-12 ani deci... consulta un medic.
Dar esti 100% sigur ca nu iti da sperma? UITATE LA UN FILM ( STII TU DE CARE ) SI MASTURBEAZATE CAT TIMP TE UITI LA EL ( SPER CA STII ASTA ), daca nici dupa vreo 30 min de masturbare nu iti da sperma... du-te la medic.
Sper ca te-am ajutat!
FUNDA?

| anonimguy3 a răspuns (pentru xbugs):

Best answer 2k14 i swear to god -_-

| FlorinelG a răspuns:

Baga un film porno si fa o laba