| andreicristian1007 a întrebat:

e o fata foarte frumoasa pe facebook si imi place mult de ea dar nu am curaj sa ii spun nimic. o salut pe chat cand intra dar nu prea vb cu mine. e de varsta mea si sta langa mine in oras la cateva strazi distanta din cate am inteles. imi place mult de ea dar nu stiu ce sa ii spun sa nu se supere. cine ma ajuta si pe mine?

6 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

De ce esti prost? bagate in seama cu ea inreabo daca nu vrea sa iesiti undeva >?

| neutrino a răspuns:

Stai cuminte.

| lorena15 a răspuns:

Invit-o in oras si plimbate cu ea si gaseste lucruri in comun, dar sa nu uiti sa fii tu insutiwinking sper ca te-am ajutat:3

| lorena15 a răspuns:

Si daca nu stii cum sa intri in vorba cu ea, fii direct ceva gen:
hei, pari de treaba hai afara sa ne cunoastem mai binebig grin bafta!

| angel_4561 a răspuns:

Spune-i ce simti

| nanalicious a răspuns:

Păi, învit-o în oraș și plătește tu. Atât. Scoate-o de mai multe ori și de fiecare dată cumpără-i flori.winking Fundă?