| SupradozăăDeCrazy a întrebat:

Acum cateva zile am cunoscut un tip, fratele iubitului prietenei mele celei mai bune. Mi-a dat add pe facebook, si a inceput sa-mi lase mesaje. Apoi ne-am tot intalnit intamplator prin oras, si mi-a zis ca ma place, ca-s frumoasa. si abureli din astea. Intr-o seara, am iesit cu prietena mea cre trebuisa sa se intalneasca cu iubitul ei, si a venit si dansul. Mi-a dat o floare si am tot povestit ras, m-a luat in brate si asa. A doua zi, eram la prietena mea, si ne-am trezit cu el la poarta, cu flori, din nou. M-a invitat in oras, si eu i-am zis ca ma mai gandesc. Chestia e ca el are 21 si eu 15, ii simpatic, inteligent, dar eu nu-mi doresc o relatie, imi dau seama ca diferenta de varsta e mult prea mare, si ca el ar avea anumite asteptari de la mine. Cum sa-i spun sa ma lase in pace? Ma tot invita icolesc in oras, si eu ocolesc raspunsul, dar parca nu vreau sa se supere pe mine sau sa-l ignor, doar sa-l fac sa inteleaga ca nu vreau o relatie cu el. Va rog sa ma ajutati, dau funda, multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| lastOne a răspuns:

Ma bucur sa aud ca nu esti aeriana ca majoritatea fetelor de varsta ta atunci cand un tip mai mare le da atentie. Cel mai simplu ar fi sa ii spui direct ca apreciezi interesul sau ai alte prioritati la momentul actual. Asa ar fi cel mai cinstit, daca ii spui pe ocolite e posibil sa spere in continuare si sa nu iti dea pace.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi cine la 21 de ani vrea o relatie cu o fata de 15 ani, vrea sa faca sex cu tine, ca se comporta asa sta in farmecul lui sa te manipuleze, faci cum vrei da macar fa-o protejat

| SupradozăăDeCrazy explică (pentru RAY):

Intrebarea era: cum scap de el? N-am de gand sa fac sex cu el sau chestii.

| RAY a răspuns (pentru SupradozăăDeCrazy):

Visam stele vezi scuze, pai fi indiferenta, omul va vi disperat pentru ca te vrea ma intelegi esti un trofeu pentru el

| SuckTheGod a răspuns:

Nu privi problema asa... incearca sa vorbesti cu el, sa ii spui ce crezi, ca nu esti pregatita pentru o relatie sau mai ales pentru sex, ii explici frumos si daca e baiat inteligent va intelege.

| MyBankr00L a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta si va renunta!winking