| arigern a întrebat:

Asta este a doua saptamana cand ma duc la liceu (sunt boboc, no offence) si imi place de o fata. Ma uit mereu la ea, si ea se uita mereu la mine. Eu cred ca ma place. Ba chiar astazi, s-a asezat cu mine in banca la ora de fizica. Stam impreuna, rade la glumele mele, insa nu stiu ce sa fac. Cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Lasa lucrurile sa,, curga de la sine.Iesiti la un suc, condu-o acasa, ofera-i cate o floare...Bafta.

| Gyorgyno a răspuns:

Invit-o si tu la un suc sau conduo acasa!
Afla ce ai place mai mult si fa-i pe plac!
Trebuie sa faci ceea ce simti fara prea multa gandire!