| lllorenusssuumeu a întrebat:

Bună TPU, eu am cunoscut un baiat acum 1 luna eu am 16 ani el are 24 dar vastra nu contwinking stiu si parintii.big grinasa ca nu jigniti, deoarece nu ne-am prea vazut ca nu avem unde. este o situatie mai compicata., ne-am vazut de cateva ori si sigur o sa ne vedem si de ziua indragostitilor, deorece eu vreau sa ii cumpar un cadou, dar nu stiu ce cadou, chiar daca el numi ia n-am de unde sa stiu daca imi ia sau nu ar fi frumos ca eu sa ii cumpar, si nu prea stiu ce, ma puteti ajuta? si daca zicetii parfum, spuneti-mi de care ca habar nu am sau altceva cine imi exp mai bine primeste fundă si vot vă multumesc :* sczuati categoria dar se raspunde mai repede big grin:* o seara frumoasa va doresc.

9 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

1- One Million (Paco Rabanne)
2- Bratara simpla de argint
3- Sticla de vin de colectie
4- Un ceas
5- Portofel
6- Carte de citit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba uite ca varsta conteaza in cazul tau

i ai niste prezervative ca doar asta asteapta de la tine

| Azµre a răspuns:

O inimioară de pluș cu numele lui!

| Mdea721 a răspuns:

Uite,eu sunt baiat si stiuwinking.Ai putea sa-i iei :
^ Un ursulet mare si roz
^ Un parfum [Armani Black Code]
^ O esarfa, daca vrei un articol vestimentar
^ Sau, daca voi chiar va iubiti: O noapte frumoasawinking

| principes a răspuns:

Iti dau cateva idei:

-Un ursulet din plus pe care scrie te iubesc.

-O ciocolata milka (I♥Milka)

-Un parfum,, cu un miros romantic si delicat

-O perna in forma de inima pe care este o poza cu voi 2 impreuna

-O perna in forma de inimioara pe care scrie I♥U

-O scrisoare,, unde este scris o declaratie de dragoste''

-O noapte langa el plin cu petale de trandafir

| principes a răspuns:

Iti dau cateva idei:

-Un ursulet din plus pe care scrie te iubesc.

-O ciocolata milka (I♥Milka)

-Un parfum,, cu un miros romantic si delicat

-O perna in forma de inima pe care este o poza cu voi 2 impreuna

-O perna in forma de inimioara pe care scrie I♥U

-O scrisoare,, unde este scris o declaratie de dragoste''

-O noapte langa el plin cu petale de trandafir

| Alecs1296 a răspuns:

Pai. cel mai potrivit pentru un baiat de ziua indragostitilor ar fi o esarfa super si un parfum(Hugo Boss sau Aqua de Gio sunt cele mai fainehappy )