| anonimaatimidaaa a întrebat:

Eu am o relație de un an și iubitul meu se tot uita după formele altor fete(eu arat bine dar consider ca sunt prea mică pentru a îmi începe viața sexuală) el îmi explica ca se întâmpla din cauza hormonilor dar eu deja M-am cam saturat ar trebui sa încerc sa îl înțeleg?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Este cam nesimtit, sincer. La orice varsta barbatii se uita dupa femei dar daca o face in asa fel incat deja pentru tine a devenit deranjant, inseamna ca nu da doi bani pe ce simti tu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, ar trebui sa-ti cauti altul, mai de varsta ta!

| Freya1 a răspuns:

Orce barbat precum si orce femeie admira un om frumos care arata bine.Dar daca o face in mod deranjant sia de fata cu tine gandeste-te ce face cand nu este cu tine.
Probabil te insala la drumul mare.

| alina2k18 a răspuns:

Puteti incepe sa faceti PETTINGwinking

| anonimaatimidaaa explică (pentru alina2k18):

Am făcut la un moment dat, dar ma simt inconfortabil

| lusyniuu a răspuns:

Doar din ce ai spus tu. imi da de inteles ca gândiți destul de diferit. poate nu este cel mai potrivit tip pentru tine. NU esti nevoită sa il înțelegi sau sa îl lasi in voia lui sau sa accepti propuneri pe care nu le vrei. asa a făcut o prietena si s-a trezit ca a inselat-o de vreo 3 ori si acum el plânge si se vaită cat de pot e cu tot cu hormonii lui. oricum tu decizi daca merita sa iti bati capul cu el sau nu. dar nu pare la fel de serios ca si tine in relatie.