| Swe3tGirl a întrebat:

Buna,TPU.
Eu am placut enorm un baiat timp de 7 luni.A avut prietena si nu m-am bagat. Nu stia foarte multa lume, doar cateva prietene.Si la un moment dat am vazut ca s-a despartit de prietena lui. Am fost foarte fericita, ba chiar am pus o prietena sa ii spuna ca imi place de el.
Totul a fost ok o vreme, am iesit un pic pe afar,. paana cand am aflat ca e intr-o alta relatie. Mi-am spus ca nu mai are rost sa plang....Pana cand intr-o zi, o prietena foarte buna mi-a spus..ca ea a fost impreuna cu el si ca s-au despartit pentru mine..pentru prietenia mea. Am ramas blocata, am plans incontinuu o saptamana.A spus ca prietenia mea e mai importanta decat orice baiat dar.ma doare mult prea tare. Nu stiu ce sa fac...asta s-a intamplat acum 2 luni si eu inca vorbesc cu ea dupa toatte cele iintamplate.
Dar, ma gandesc... daca chiar tinea la mine, de ce tocmai pe el l-a ales? Dintr-o 100000 de baieti, fix pe el...Au fost impreuna cam 3 - 4 saptamani.

2 răspunsuri:
| PisicaCuSniper a răspuns:

Pai ea s-a gandit doar la ea aceste comportamente nu sunt adecvate unei cele mai bune prietene.Eu zic sa nu mai fii cea mai buna prietena cu ea

| dollELIAdolli a răspuns:

Poate il placea dinainte si nu ti-a spus incerca sa afli asta...