| Maria1108 a întrebat:

Buna,TPU!
Eu si iubitul meu am incercat petting-ul. La un moment dat, el a ejaculat dar sperma lui nu m-a atins in vreun fel. Dupa aceea, si-a pus pantalonii la loc pe el. La vreo 10 minute dupa, si i-a dat jos din nou si am inceput sa " ne jucam ". In timpul asta, penisul lui a ajuns undeva in zona lenjeriei intime pe care o purtam.Mentionez ca sunt virgina.S-ar putea sa mai fi ramas putin lichid pe penisul lui cand faceam asta.
Intrebarea mea este: exista vreo posibilitate ca spermatozoizii sa ajunga in vagin si sa raman insarcinata? stiu, daca e, e infima, dar poate fi? Multumesc! ( as vrea raspunsuri serioase, nu batai de joc, vrem sa ne informam! )

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu stai linistita!

| ywar a răspuns:

De acord, Te informezi! dar de ce pe TPU? Nu te departa de parintii tai, ei sunt cei care te-au facut, te-au crescut si te pot sfatui in ultima instanta. Nu te instraina de dansii si lasa jena incolo si vorbeste despre asta cu mama, cu tata.
A ejaculat ca nu are experienta si nu are cum sa nu o faca de vreme ce era excitat. Nu, nu e vreun pericol. Dar daca tu intentionezi sa faci sex/dragoste fa-o cu prezervativ. Bafta!

| Maria1108 explică (pentru ywar):

Nu cred ca as putea vorbi cu parintii mei despre asta, crede-ma! Oricum multumesc!

| greyhound a răspuns:

Pana si tu iti dai seama ca e o absurditate, asa ca de ce mai intrebi.
Sanse virtuale sunt intotdeauna si in orice domeniu dar daca stai sa te gandesti la aiurelile astea s-ar putea sa nu te bucuri de placere

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Uite nu este posibil daca actul sexual in sine nu a avut loc.Trebuie sa ejaculeze in interiorul tau pentru a ramane insarcinata, asa ca stai linistita, nu poti ramane insarcinatawinking

| lauraroxi a răspuns:

Nu stai calma!

| secret093 a răspuns:

Ce sa mai vorbim despre sarcina rezultata prin petting? Nu exista asa ceva. I

| AlexandraPreda a răspuns:

Poate sa fie sanse dar foarte mici.Eu nu cred ca ai ramas insarcinata deoarece si-a luat pantalonii sa s-a mai sters.Ca sa fii sigura sa-ti iei un test de sarcina.