| angelBlack00 a întrebat:

Buna TPU:*. eu si prietenul meu vrem am facut urmatorul pas(de a fi impreuna) de 2 zile. doar ca pana acum nu ne.am sarutat. unde credeti ca ar fi potrivit pentru prima oara? si cum se saruta? puppy dog eyesbig grin dau funda.

Răspuns Câştigător
| oliviaaa a răspuns:

Ar fi potrivit undeva intr-un loc rimantic sub un copac la iarba vedre undeva intr-un cimp cu flori sau o padure ( eu asta as alege) si nu trebuie sa te temi sarutul vine singur de la tine nu trebuie sa inveti cum sal facai happy succes

3 răspunsuri:
| R0co3 a răspuns:

Invita-l la tinea acasa. Acolo potiwinking dar sa faci si ce simti. Pai... Il saruti natural adica nu poti explica. cum simti tu :d prima oara o sa-ti para ca nu e bine dar el daca intr-adevar de iubeste o sa-si dea seama ca tu chiarl il iubesti

| AnonimNeamt a răspuns:

Undeva la 1 restaorant k mancati ceva.o cinawinking si te duci langa el si te prefaci cati este frig.iar el te o sa vezi k o sa intinda mana peste tine si o sa te traga aproape de el.tu il intrebi ce ar zice dac l-ai saruta? si cand raspunde il sarutiwinking fundita? il saruti pe buzelaughing))

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns:

Pai eu as zice undeva retras sau undeva public (asta inseamna ca vrei sa arati la toti ca il iubesti) si pentru primul sarut ar trebui unul usor nu pasional