| Deliu20 a întrebat:

Cum imi fac prietenul sa ma sarute pentru prima oara?
suntem impreuna de 6 luni si inca nu ne-am sarutat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| hkr a răspuns:

Da ce dracu ati facut in 6 luni?

8 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Este de pe alt continent?

| Deliu20 explică (pentru ovidiu8msn):

El este din Iran

| ovidiu8msn a răspuns (pentru Deliu20):

Din atatea natii ce sunt pe pamantul asta, tu ti-ai ales un tigan. Faina treaba.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Another desperate girl...
După ce termini chestia asta cu sărutul, anunță-mă și pe mine când ți-ai programat plânsul. laughing
Serios, nu vă înțeleg straight face

| Metaxa24 a răspuns:

Mergeti la un film impreuna, si apoi in timpul filmului uitate la el pana se uita si el la tine si fai un compliment, incepi sa razi, si apoi apropie-te cu buzele incet de el si sarutativa!

| ande06cata a răspuns:

Cati ani aveti? sincer!

| Deliu20 explică (pentru ande06cata):

Eu 17ani si el 19 ani
adica daca aveam 11 sau 12 ani mai intelegeam
maine ii dau papucii

| zumbalina a răspuns:

Păi dacă nu vați sărutat poate nu simte același lucru nu cred că trebuie să planifici sărutul
Adică dacă chiar trebuie să se întample se va întîmpla dacă nu poate nu vă potriviți