| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt Raul si sunt un baiat de 12 care are un penis stramb, si as vrea sa va intreb daca o sa afecteze cu ceva atunci cand o sa intretin o relatie sexuala. As vrea sa imi raspundeti cat mai serios, va rog, fara bataie de joc.

Va multumesc!

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Toate sunt strambe.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru minrest):

Nu chiar, exceptia confirma regula laughing.

| minrest a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corect. Tocmai fiindca au tendinta sa se strambe, unele se pot contorsiona asa rau dreapta, stanga, sus, jos incat rezultatul sa fie drept.

| SkyPilot a răspuns:

Depinde cat de stramb e si in ce directie. Daca e curbat in sus, e spre avantajul tau.

| kevincube a răspuns:

Salut Raul,
răspunsul pentru întrebarea ta este: NU