| rusua500 a întrebat:

Buna, am 15 ani sunt baiat si as vrea sa va intreb daca cu un penis de 13 centimetri si nu chiar asa de gros ar satisface o fata. Va rog sa imi raspundeti si as vrea si niste pareri din partea unor fete

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului tau se situeaza ca si lungime cu putin peste lungimea medie statistica de 12, 7 cm. In urma studiilor si a cercetarilor efectiuate a reiesit ca in majoritatea cazurilor dezvoltarea penisului se incheie si se definitiveaza in jurul varstei de 16 ani +/- 1 an. In consecinta dezvoltarea penisului tau s-ar putea sa mai continue pana dupa varsta de 16 ani, insa numai/doar in cazuril in care dezvoltarea ta fizica actuala a fost mai lenta/inceata si intarziata din cauza unei pubertati prelungite/intarziate sau a intrarii intarziate in adolescenta. In asemenea situatii dezvoltarea penisului se poate prelungi cu 1-2 ani pana catre varsta de 18 ani. De asemenea in cazul in care penisul tau va mai creste chiar si doar cu 1-2 cm, chiar si in acel caz va exista posibilitatea sa reusi sa satisfaci sexual probabil 7 femei din 10. Multa sanatate! Citeste urmatorul material pentru a te convinge : http://unica.md/......e-penisul/

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de tine! Daca stii ca ai un cuc mic si subtire pe deasupra, atunci trebuie sa fii dispus sa-ti folosesti si un "ajutor", ca sa poti satisface o fata (cu limba, degetul sau o jucarie sexuala).

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca ai putea sa satisfaci pe cineva la 15 ani.
Lipsa experientei sexuale te va face sa ai erectii rapide si sa te scapi pe tine, dupa cateva secunde.
Ia-o incet, ca mai creste si tu si cucul, iar in cativa ani, vei vedea si simtii ce se intampla la erectii, masturbare si ulterior, la sex.

| Emilian65 a răspuns:

Da, ai putea satisface cu brio orice fata.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, pentru multe nu conteaza marimea.

| AlexSalling a răspuns:

Merge, daca ar fi prea mare ar durea-o. Multe femei sunt in goana dupa **** mare doar ca sa se "laude". Li se pare interesant. Ma rlaughingg

| Mandreiv a răspuns:

Nu totul se rezuma la dimensiunile pe care le are penisul. Un alt lucru care poate conta este durata unui act sexual insa de cele mai multe ori daca vorbim despre o relatie ce implica si sentimente atunci ii vorba de intensitatea acestora si a trairilor care au loc in timpul actului sexual si poate fi vorba de jocuri sexuale, de atingeri, saruturi, sex oral si alte activitati.

| ZzaKazZ a răspuns:

Merge laughing nu e neaparat de marime aici, eu zic ca e dupa cum stii sa o satisfaci [preludiu conteaza mult in majoritatea cazurilor]. Fa'i un preludiu fain si nu va mai conta asa mult marimea. Oricum 13 cm, sunt ok.
Succes!winking