| TotEuMah a întrebat:

Fata de care imi place sta doar cu baietii care nu ii suport.De bagat nu ma prea baga in seama, ma ia la misto.Eu i-am spus ca o plac ea nu a reactionat nici cum.Ce parere aveti? Sa uit de ea sau sa mai sper?sad

Răspuns Câştigător
| RammsteinHH a răspuns:

Nu are rost sa speri la ea.
Da-o in shantz.
Cauta-ti una sa iti faca pe plac.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce este greu de inteles ca fata nu te vrea?

| adrianamara a răspuns:

Ofera-i indifernta si doar atat daca vezi ca o deranjeaza inseamna ca ar trebui sa mai speri dar daca nu gaseste-ti o persoana care sa te aprecieze la adevarata ta valoare! Sper ca te-am ajutat!

| VelvetLight a răspuns:

Daca nu iti da nici un semn ca te'ar place inseamna ca ar cam fi cazul sa renunti la ea ca sa nu te faci de ras in fata celorlalti baieti cu care sta. asa fac si eu cu un baiat si crede'ma ca daca nici macar nu vorbeste cu tine inseamna ca o enervezi cu insistenta ta, sau nu se simte bine in preajma ta, nu te agreeaza, etc. o spun din proprie experienta big grin

| andras1060 a răspuns:

Raspunde-i cu aceeasi moneda! Nu vorbi cu ea, nu o saluta, las-o pe ea sa faca asta. Doar priveste-o insistent si cuceritor. Sa nu incerci sa o faci geloasa dandu-te pe langa alte fete pentru ca se va prinde imediat. Zambeste, razi, simta-te bine alaturi de amicii tai chiar si atunci cand e ea prin preajma. Cum am spus incearca sa o cuceresti cu privirea ta...