| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca imi plac niste fete.Dar nu am curajul sa le abordez,mai bine spus nu stiu cum.Ce pot face? Daca stau sa astept, sa ma bage ele in seama e in zadar.Mentionez ca nu sunt urat nici prostanac, dar am o oare care timiditate.Multumesc!

Ps : nu ma dau mare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca eram asa, numai ma abordau ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De multe ori ma abordeaza multe fete, problema e ca vreau si eu sa abordez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wtf,cred ca deviezi grav de la subiect.

| SarcasmBoy a răspuns:

Bea cateva beri si dupa mergi cu incredere happy nu o sa mai fii timid.

| Coxy99 a răspuns:

Ar trebui sa iti infrangi friga si sa mergi sa vb cu ele si sa va gasiti cateva lucruri in comun. Funda?