| Exeemii a întrebat:

TPU! Ieri am avut pentru prima data menstruatie. Am avut-o toata seara, dar la un moment dat s-a oprit. thinking Azi dimineata mi-am verificat tamponul si am vazut ca e curat. Nu avea nici cea mai mica pata de sange sau ceva in gen. Este in regula?

Răspuns Câştigător
| anamaria06 a răspuns:

Stai linistita, este normal ca primele menstruatii sa fie neregulate si sa dureze foarte putin. e nevoie de cateva luni sau ani pentru a-ti fi regulata.

1 răspuns:
| deathkid a răspuns:

Da nu iti face griji asa se intampla de prima data acum o sa-ti vina o data pe luna