| Hamed134 a întrebat:

Bună TPU, ieri o fată din liceu cu care vorbeam de ceva timp m-a invitat la ea, m-am dus, i-am cunoscut familia după am ieșit prin centru ne plimbam, vorbeam, râdeam, ma lăsat să-i invedez "spațiul personal" ..de obicei fetele nu fac asta, după tot bătea apropouri că dacă ar avea un iubit i-ar zice "pretty boy" în fiecare dimineața, mi-a spus "pretty boy" până am plecat acasă. am stat până pe la 1 și ceva afară pe la 2 dimineața m-a sunat, am vorbit ce-am vorbit și înaintea sa închidă telefonul m-a luat iar cu faza aia "Good night pretty boy".
Dimineața cand i-am trimis mesaj a răspuns foarte sec și nu i-am mai scris nu vreau s-o deranjez. S-ar putea să fie seacă doar ca să-mi dea un fel de test? Mă place sau nu?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu i-aș spune direct: fată, cum rămâne? pretty boy sau bye-bye boy? că n-am nici timp, nici chef de glume!
Și vezi ce alege.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Cam dur!

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eficient!

| UnTipObisnuit a răspuns:

Iti sugerez sa vorbesti cu ea fata in fata...

| xZeRo a răspuns:

Este posibil să te placă, privește-o în ochi si vei înțelege!

| Li200La a răspuns:

Fetele sunt destul de nasparli de dimineață. Plus ca poate i-a venit ciclu și are faze. Sau n avea chef de vorba sau era într o stare trista... vorbește cu ea ca sunt n posibilități