| ROZzMania a întrebat:

Buna tpu.ieri o prietena buna m-a invitat la acasa sa ne uitam la un film, era singura acasa.nu am refuzat si ne-am uitat la ceva romantic.ne-am imbratisat si...ea a inceput sa ma sarute. evident ca am continuat si am intensificat sarutarile.Nu stiu ce sa cred. Oare ma foloseste doar pentru ca e singura si ii dau afectiune sau chiar ma place.sunt plin de dubii,nu ar trebui, stiu.ce inseamna asta? Adica ea a facut primul pas.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adică o întrebi pe ea ce și cum!
Pa, pa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cati ani ai copile din moment ce pui o astfel de intrebare?

| T0T a răspuns:

Incearca sa o si inviti undeva in oras, si afla daca chiar te place si daca ar accepta o relatie serioasa cu tine.

| Emilian65 a răspuns:

Daca a facut ce a facut inseamna ca te place si te vrea numai pentru ea. Actioneaza si tu ca atare.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai acea fata e iubita ta?
Daca da, ea ar putea sa faca primul pas!
As zice sa nu dai curs invitatiei daca nu esti pregatit.Eu cred ca nici ea, poate a fost mai patimasa in acea seara.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă-ți pui întrebări de genul, meriți să fii cățelușul cu care doar se uită la filme și-și mai ia limba în gât ocazional.
Tu nu o să fii niciodată ăla careo mulge și-o încalecă animalic.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ciudata exprimare,, o mulge si-o incaleca animalic,, Parca ai da raspuns unui zoofil, nu unui pusti incepator in ale amorului.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Păi i-am răspuns unui cățeluș.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Sigur, aici nu scriu numai,, catelusi,, ci si vulpoi batrani ca tine. Numai ca iti pute blana.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Curiozitatea impletita cu dorinta,, incalzita,, de atmosfera te-a facut cobai. La 14 ani, vecina mea frumoasa care avea 16 m-a pus sa o sarut.Cu foc. Motiv pentru care mai tarziu eram ciuca,, mistourilor,, ca nu stiu sa sarut.Eu zic sa sa astepti urmatoarea intalnire, singuri si sa fii tu cel cu ofensiva. Pasul doi.

Răspuns utilizator avertizat
| DroGhys a răspuns:

90% Din fete fac primul pas si afli dupa ca sunt ori curve, ori au suferit si te foloseste.
10% Care sunt pe cale de disparitie au oleaca de minte si fac si ele primul pas si vor ceva serios (repet sunt fete pe cale de disparitie).

Tu stii mai bine daca te foloseste, pentru ca tu stii daca a avut o relatie si a suferit. Ofera-i timp si asculta ce zice, poate vrea totusi ceva de la tine si ai noroc.
Sa dea Dumnezeu sa mai existe si fete care cred in egalitate pe pamantul asta... Ai grija! Mult noroc!

| ROZzMania explică:

Am doar 16 ani

| ROsiuGabi a răspuns:

Eu cred ca daca ea te-a sarutat si a-ti continuat e normal ca te place. Nici nu ar trebui sa ai vreo nelamurire.