| anonim_4396 a întrebat:

Ies cu un baiat de 3 saptamani, problema e ca daca ii zic sa iesim ma refuza, vrea sa staam doar in parc desi lucreaza si nu cred ca e vorba de bani. Ieri pentru ca am insistat sa mergem undeva a anulat intalnirea. O zis ca doarme sa nu-mi fac griji. Deaia nu vine. Cand am incercat sa-l sun asta a fost explicatia lui, ca dorme si ca ne vedem azi. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca are o iubita si nu vrea sa se afiseze cu tine, sa nu-l vada iubita, de aceea te vrea doar in parc, unde eprobabil aleilalte nu-i place sa iasa.
Un baiat care prefera sa doarma in loc sa iasa la intalnire cu o fata, nu are nici un sentiment pentru afat aia, probabil ca te vrea doar in parc ca te poate pipaii!

| Panzer1945 a răspuns:

O fi omul mai romantic. Posibil sa se mai vada si cu alta fata.

| Panzer1945 a răspuns:

Ionut, ti-a raspuns Greta mai bine.

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Panzer poate lui ii place sa stea numai in parc ca de ce ar iesi cu ea si cu alta