| 18_2916 a întrebat:

imi doresc ca iubitul meu sa ma doreasca mai mult ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Abcdetc a răspuns:

In primul rand nu il presa. Nu totul inseamna aspectul, sau smecheria. Incearca sa fii tu insati, iar daca ai o alta latura sensibila, romantica, talentata in felul ei, scoate-o in evidenta, pune-o in valoare. Acum depinde si ce gen de fata esti tu. Mai retrasa, mai prietenoasa, mai sociabila, mai romantica. In orice caz incearca sa fi tu insati, totul porneste de la sine :*.

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Fal sa creada ca una mai buna ca tine nu exista ca esti deosebita si unica happy.

| Abcdetc a răspuns:

Ma bucur ca te-a ajutat raspunsul meu :*. Te-a ajutat. nu :-s laughing?

| koryna_8349 a răspuns:

Fii tu insati dar daca tot vrei numai decat sa te placa mai mult comportate cum iarplacea lui (ori mai sexy ori mai retrasa!) Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cat mai mult timp in oglinda,poarta haine cat mai sexy, cu decolteuri adanci si pantaloni stramti, si o sa moara dupa tinewinking