| Annamaria211001 a întrebat:

Heei! Cum pot sa il fac pe iubitul meu sa ma doreasca? Avem 3 ani si 5 luni impreuna.

19 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu dai prea multe detalii. Pana acum ceva timp te-a dorit sau asa a fost intotdeauna?
Mi se pare ciudat sa nu te fi dorit niciodata. Inseamna ca are o problema...cu tine. Poate nu-l atragi.
Cel mai bine e sa vorbesti cu el deschis, sa-l intrebi ce se intampla.

| Annamaria211001 explică (pentru Aasdfghj):

De cate ori ii propun imi spune ca nu are chef. iar cand vrea el si eu nu, nu conteaza trebuie sa ii fac pe plac. iar atunci cand se intampla dureaza maxim 5 miniute si dupa se pune sa doarma.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Annamaria211001):

E simplu! Nu-i pasa de tine.happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urca te pe tocuri cui, sau pe platforme.

| irina202333 a răspuns:

Ce relatie de 3 ani ati avut voi daca nu stii sa-l faci sa te doreasca?

| RAY a răspuns:

Dupa 3 ani si 5 luni inca nu sti, ai pierdut timpul, el find mascul ar fi fost ok ca el sa se intrebe asta daca tu te intrebi sunt semne ca ori te inseala ori numai are nici un interes, incerca sa te imbraci cat mai sexy si vorbeste cu el

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca s-a asternut cenusa peste focul unei iubiri care acum doar mocneste insa e pe cale ca incet incet sa se stinga.Pentru a reaprinde sentimentele de dorinta ale iubitului tau ar trebui sa-i oferi mult mai multa tandrete si iubire si ceva mai variat decat o faci in mod obisnuit.Ar fi cazul sa apelezi la intregul arsenal al fanteziilor sexuale considerate uneori mult prea indraznete sau usor imorale. Ar fi util sa iti reamintesti ce il excita si incita si sa incerci sa reinvii placerile de inceput sau surprinde-l cu ceva inedit ceva ce inca nu ati incercat/experimentat. Succes.

| neutrino a răspuns:

Daca pana acum nu ai reusit acest lucru, atunci pe viitor este imposibil sa-l mai seduci. Important insa este ca va iubiti!

| LoveSleep a răspuns:

Îi spui că vecinul de la parter are un chef nebun de sex, iar dacă nu mișcă nimic, o să-i faci o vizită.

| SkyPilot a răspuns:

Sa arati bine, sa ai tonus mai ales pe abdomen, fund, coapse, sa ai sani frumosi si pielea ingrijita.
Sa ii faci surprize in pat si sa vii cu lucruri noi.
Sa ii arati ca il doresti dar fara sa il fortezi cand nu are chef. Poate are un motiv (stressat, obosit, bolnav).

| Goete a răspuns:

Daca nu te doreste... e bai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"iubirea" voastra e pe sfarsite. o data ce nu va vreti unul pe altul e clar ca stati sa nu ziceti ca sunteti singuri. "relatie" de rehat. mai bine va departiti si cautati altceva, e clar ca amundoi v-ati plictisit. deja sunteti ca un cuplu la 40 de ani care sunt de 15 ani impreuna

| RedheadOnTheRun a răspuns:

In primul rand, vorbeste cu el. Un moment de sinceritate maxima nu strica, mai ales in cazul asta.
Tu stii ce-i place, cum ii place. Pune in aplicare tot ce stii ca il atrage si daca situatia nu se schimba...cam aiurea!

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Stai dezbracata prin casa cand sunteti impreuna si daca vezi ca nu misca nimic, intreaba-l : " ce melodie a lui george michael iti place "?

| LoveSleep a răspuns (pentru Alex_Bodringa_1984):

Foarte tare, ți-am dat vot!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex_Bodringa_1984):

Nota 10 laughing)

| designerindustrial a răspuns:

Cate kg ai doamne sfinte?

| 98Gabriela a răspuns:

Păi organizeaza o seara așa mai frumoasă..sarutați-vă și în sfirșit de seara spune-i că il dorești...eu cred că el demult așteapta sa-i spui asta.Succes!

| Annamaria211001 explică:

Am pus o simpla intrebare daca vreti sa imi raspundeti bine daca nu nu. nu sa spuneti ca ce relatie e asta sau cate kg am. daca tot te intereseaza asa mult 48.