| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o colega din clasa... Credeti ca ma place, deoarece vorbeste frumos cu mine si in ora cand mai uita la ea zambeste la mine. Deci ma place sau ma constidera un prieten? Si, sa ii spun eu ca imi place de ea sau sa astept sa vina ea la mine sa-mi spuna?

2 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu trebuie sa astepti, dar nici sa te grabesti. Astepta pana cand esti cel putin 85-90% sigur ca si ea te place. Si incearca sa obtii o confirmare de la ea ca te place.cum ar fi: imi place genul tau, imi plac/e X la tine (X = o parte a corpului tau). Daca va spune acest lucru, poti sa ii spui si tu: mie imi place totul la tine, iar in acea zi, spre finalul orelor, poti sa iti confirmi dragostea ta fata de ea happy Dar nu te grabi tongue

| CatalinCordea a răspuns:

Ar trebui sa te duci tu la ea si sa ii spui ca iti place de ea happy. Succes