| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o colega din clasa... Credeti ca ma place, deoarece vorbeste frumos cu mine si in ora cand mai uita la ea zambeste la mine. Deci ma place sau ma constidera un prieten?

1 răspuns:
| Anonim210795 a răspuns:

Poti sa vb cu ea despre chestia asta...Trebuie sa ai mai mult curaj, si daca te place ce astepti sa faca ea primul pas? Ai incredere in tine si incearca sa vb cu ea nu ai nimic de pierdut. Sunt sigura ca nu o sa te respinga