| mirceapeiaaa a întrebat:

Imi place de o fata care anul trecut mi-a spus ca ma place stiind ca si eu o plac dar ea nu prea si-a gasit cuvintele si am crezut ca spune la caterinca, acum nu mai suntem in aceeasi clasa doar in acelasi liceu,nu am mai vorbit cu ea de vreo luna, cum sa rencep sa vorbim?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prinde-o de buca

| neutrino a răspuns:

Du-te la ea si invit-o la un suc.

| SkyPilot a răspuns:

Slabe sperante sa mai faci ceva. Fata crede ca ai respins-o. Cred ca ar fi cel mai bine sa mergi sa ii spui ce ai crezut, sa ii spui ca o placi mult si ca iti pare rau ca s-a intamplat asa. Poate ca inca te mai place si o sa te ierte. Nu cred ca va merge sa te apropii altfel de ea.

| Klaudiu214 a răspuns:

Pai si tu dupa un an abialaughing las-o balta. oricum incearca poate iese ceva dar cam tarziu te-ai gandit.

| AtomiculXXX a răspuns:

Incearca sa o scoti la un suc sa vezi daca inca te mai place si daca puteti fi impreuna

| HeadShoot32 a răspuns:

Ce faci? Cum e in noua clasa, colegi, barfe chestii. Si dupa te descurci. Dar ca sa incepi o conversatie de atat ai nevoie, mai ales ca ai fost prieten cu ea inainte.

| Geea3231 a răspuns:

Ar trebuii s-o bagi pur si simplu in seama. Fi tu! c: Si marturiseste-i ca te-ai gandit in ultima perioda la ea. Daca e fata desteapta v-a stii unde bati. Dar gandeste-te bine ce impresie vrei sa-i lasi. Bafta! :*