| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea poate preveni cancerul de prostata? ca idee, dau o laba in fiecare seara inainte de culcare, in timp ce ma gandesc la domnisoara de franceza, iar a doua zi sunt plin de viata!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Tu procedezi dupa modelul ghita a doamnei cleopatra stratan (actual doamna)

"eu sunt ghita, jur cu mana pe c*ita ca-m sa... orice fetita cand voi fi la gradinita! iar cand am sa fiu mai mare pe doamna invatatoare pentru ca e buna tare"

deci poti prietene sa faci conform prescriptiei medicului, dimineata la pranz si seara, dar nu exagera!

| Răzvănykă a răspuns (pentru Simpatic):

Ma multumesc doar seara

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru apreciere, ca mi-ai acordat fundawinking

doar seara? cu atat mai bine, pentru relaxare!

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Din fericire pentru obiceiul tau, se pare ca da, conform studiilor. :))

https://www.health.harvard.edu/......ate_cancer

| Sportacus123 a răspuns:

Vezi să nu ți se scoale când te scoate la tablă! Eu nu am fost niciodată atras de un profesor.

| Simpatic a răspuns (pentru Sportacus123):

Cu raspunsuri de genul asta l-ai luat pe virginicawinking
mie mi-a placut! nota bene

| eliancodrut a răspuns:

Da, asa spun specialistii.

| GigiBosu a răspuns:

Intreab-o pe aia de franceza daca nu vrea sa iti faca ea