| Tecktrys_Dmx_1986 a întrebat:

Imi place de o fata, ea stie si ma place si ea, dar problema este ca despre acea fata se au multe lucruri urate. I-am spus ce am auzit de ea si a zis ca nimic nu ii adevarat. Credeti ca ar trebui sa renunt la ea din cauza acelor lucruri pe care le zice lumea? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Nici vorbă! Dacă o iubești o iubești pentru ceea ce e nu pentru ceea ce zice lumea.
Lumea vorbește mult și fără rost + nu contează asta alături de tine se poate schimba TU o poți schimba. O iei finuț și treptate.

Baftă!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai linistit ca si ea tot la fel a auzit despre tine.

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Pai,pentru inceput, incearca sa o cunosti cu adevarat..sa aflii orice despre ea, cunoastei secretele, povestile.tot ce a facut pana acum.Lumea vorbeste si o sa vorbeasca intotdeauna.Nu te gandi la ceilalti.Gandeste.te la ea. Vorbeste cu ea si afla ce fel de persoana este.