| And456 a întrebat:

Imi place de un băiat din clasa, dar nu stiu ce sa vorbesc cu el. Ce subiecte de discuție pot aborda incat sa nu il plictisesc si sa ii starnesc curiozitatatea?

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Daca e baiat sunt sanse foarte mari sa fie interesat de sport(fotbal, handbal, bicicleta etc), de jocuri pe calculator, de masini, motociclete. poate are alte pasiuni. poate pare surprinzator, dar nu suntem toti la fel.
intereseaza-te despre el, vezi ce-i place si incepe o conversatie banala. asta pana veti gasi ceva in comun.

| Vladciucurel a răspuns:

Gaseste lucruri in comun cu el incearca sa incepi un subiect