| DyDy_3450 a întrebat:

Ce subiecte de discutie pot aborda cand vorbesc pentru prima data cu un baiat?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice subiect care vă poate ajuta să fiți pe aceași frecvență!
Pa, pa.

| Komododragosh a răspuns:

Subiecte normale, despre voi insiva! Povestesti cateva despre tine, spune-i hobbyurile tale, ce-ti muzicaa iti place sa asculti, etc. Depinde cum abordeaza si el subiectul si orienteaza-te dupa ceea ce zice el! Mult succes iti doresc!

| IMC90 a răspuns:

Invata toti jucatorii echipei nationale.

| autumnsky a răspuns:

Buna, depinde. daca stii cate ceva despre acel baiat ( asta in cazul in care aveti vreun prieten comun, care sa-ti fi povestit ceva despre el ) il poti intreba despre pasiunile lui, ce-i place sa fac in timpul liber, fiecare raspuns de-al lui poate naste o alta intrebare, in principiu baietii pot discuta la nesfarsit despre pasiunile lor, tot ce trebuie sa faci e sa fi cat mai naturala, prima discutie cu o persoana straina e cea mai interesanta, pentru ca sunt atatea de aflat..totul e sa pui intrebari de tot felul.dar fara a parea exagerat de interesata de acea persoana...bafta.

| richarddawkins a răspuns:

Ce cont are, ce masina are, daca are planurii in care sa te includa pe tine