| xCherri a întrebat:

Imi place de un baiat, el e mai mare decat mine, dar nu cu mult.
Deci. el stie ca il placlaughing, si din cate observ, mereu incearca sa ma faca geloasa.
Dar nu stiu daca el ma place x_x
Ma saluta de fiecare data cand ma intalnesc cu el, si de fiecare data cand trec pe langa el ma priveste atat de. fermecator laughing. ahh da si... ieri m-a luat un coleg in brate, si ma tot alinta, si el se uita la mine pic` mai... x_x urat, nervos
Ma rog, nu stiu ce sa cred.
Deci. sa vad pareri...
Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| SWEETY777ffff a răspuns:

Eu una cred ca te place, poate nu are curaj sa ti-o spuna fi atenta cum se mai comporta si daca face la afel e evident ca te place.Fa tu primul pas incearca sa flirtezi cu el poate ii dai curaj.

2 răspunsuri:
| AllyutzZa a răspuns:

Da!

| scumpik112 a răspuns:

Cand baietii plac o fata, fac mereu asta deci eu cred ca te placehappy