| AliShAa a întrebat:

Buna TPU Imi place foarte mult de un baiat de la scoala si nu stiu cum sa il fac sa ma placa si el...cine ma poate ajuta FUDITZA :*

4 răspunsuri:
| oanaade a răspuns:

Nu poti sa il faci sa te placa, pentru ca iubirea asa e. Da spune-i ca il placi si vezi ce iese, poate si el te place pe tine. Nu ai de unde sa stii.

| TM6524 a răspuns:

Da-i de inteles ca e simpatic, poarta-te frumos cu el si poate face primul paswinking

| AbbyXQuinn a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.Saluta-l din cand in cand, intreaba-l ce face, zambeste-i si cel mai imporatant trebuie sa alfii daca si el te place pentru ca risti sa te faci de raswinking

| Bianca4464 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el si poate o sa iasa ceva. Afla-i pasiunile, hobby-urile si incearca sa le "folosesti "