| AmALiAaMyY a întrebat:

Buna TPU imi place foarte mult de un tip cu care ne stim doar de putin timp si nu stiu cum sa ii spun ca il plac...sunt o fire mai timida...

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i spune.
Arata-i.
Il privesti,ii zambesti si astepti.
Daca nu-l interesezi,posibil sa devina reticent la asa zisele tale avansuri,dar daca il placi, va inregistra urgent mesajul si se va comporta ca atare.
Daca nu esti prea timida, afla-i fb si incepe acolo o mica discutie amicala, draguta!
Dar nu-i spune ca-l placi, da-i atentie pastrandu-ti secretul!
happy

| Awesom a răspuns:

Daca te placea, te cauta el. Taci din gura si joc de glezne.

| RAY a răspuns:

Daca ii arati sanii sa vezi ce va sari pe tine

| neutrino a răspuns:

Daca el nu-ti spune, degeaba ii spui tu, totul se va transforma in barfa.

| Mariuuuk a răspuns:

Zambeste-i frumos dintr-o data, incearca sa-ti invingi timiditatea, sau fa aluzii, de ex:Mi-ai fost mereu asa de simpatic!
Sa ma anunti cum merge!