| bagdadis a întrebat:

Imi place de o fata de ceva timp e cu 1 an mai mica ca mine ..de ce imi place de ia...nu stiu cum sa-i spun ca-mi place de ia si ca vreau sa fiu cu ia...sunt o fire mai timida va rog ajutati-ma. Funda:*

1 răspuns:
| AVRILavigne1000 a răspuns:

Am lucrat mai mult la chesti din astea si am inceput sa ma pricep pentru inceput spune-mi daca iti vorbeste si ce-ti vorbeste in felul acesta voi sti daca te place si ea daca iti vorbeste des si intr-un inteles mai complicat inseamna ca nu vrea sa te dea de gol in caz contrar inca nu stiu pentru ca nu stiu cat si ce iti vorbeste pa poti sa imi raspunzi oricand