| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata as putea spune ca o iubesc cred de fiecare data cand se uita la mine sau o vad ma bucur nu cred ca ma uraste sau ceva dar vb cu ea pe skype o salut si iese sau cand mai vorbim dupa ce o intreb ceva imi raspunde si iese m-am enervat si am sters pe toti din lista de prieteni acum mi-e rusine sa-i dau inapoi cerere ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Pai nu e totul in lumea virtuala exista si lumea reala bunici nostri nu sau cunoscut pe skype, mess sau facebook big grin intalneste cu ea invit-o la un suc intai sa ii fi prieten apoi actionand incet si calculat incet incet incepe sa te pplaca si ea pe tine si veti ajunge sa fa iubiti reciproc inaceiasi masurawinking Succes!

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Cat despre cererea de prietenie nu trebuie sa iti fie rusine so trimiti din nou big grin

5 răspunsuri:
| Blu3Smyle a răspuns:

Da... vorbesc cu ea mai mult in real life suntem in aceeasi clasa am uitat cred ca sa scriu multumesc pentru sfaturi.

| mariaamaria a răspuns:

Daca o placi asa mult eu zic sa.i dau iar cerere.

| xNiccox a răspuns:

Da-i cerere inapoi si invit-o sa iesiti afara..Si fa-ti curaj si spune-i ca o placi si ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine face-to-face si sa comunicati cat mai mult fata-n fata nu virtual..Pentru ca nu e acelasi lucru..In fata e mai greu sa minti sau ceva de genu..Adica daca pe skype iti spune ceva e diferit de cum ti-ar spune-o in fata..Asa ca daca chiar o placi lasa rusinea si da-i cerere inapoi si invit-o afarahappy...
Altfel vei ramane in situatia asta mereu si cand vei avea nevoie nu va fi langa tine sau tu langa ea pentru ca iti e prea rusinehappy
Succes:*

| yomayo a răspuns:

Parerea mea vb cu ea personal nu pe skype facebook etc. si asa vezi daca te place si ea. Si daca vez ca nu simte nimic pentru tine treci la urmatoare fatabig grin.parerea meabig grin. Si daca tie rusine sa i dai cerere de prietenie la loc poti sa minti si tu un pic si sa spui ca ti-a spart cineva contul si nu mai ai pe nimeni in lista acum big grin