| CatzPopularity a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat. Vorbeam pe Skype (in grup cu inca niste fete). Mai mult vorbea cu mine. (El si celelalte fete merg la aceeasi scoala eu nu)
Acum, i-am scris si nu imi mai raspunde...si daca raspunde o face cu niste cuvinte scurte.
Dar, am reusit cumva sa vorbim iar in grup si mi-a zis "Aa buna!"
Si dupa a inceput sa vorbeasca cu celelelate.
Si daca zic ceva, ceea ce o fac rar ca sunt cam timida si nu sunt prea sociabila, ma imita sau spune ceva amuzant.
Nu cred ca s-a suparat pe mine, din moment ce nu vorbesc...
Oare ma uraste? (Nu pot sa le intreb pe celelalte fete ca am impresia ca unei ii place de el >

Răspuns Câştigător
| Sxx a răspuns:

Poate ca emotiile sunt prea mari pentru a depasi momentul si te pierzi in vorbe, cred ca fiecare fata a trecut prin asta la un moment dat desigur cand vine vorba de un baiat, mai •special•. Incearca sa vorbesti cu el. fa glume cu el cred ca asta asteapta
orice baiat. Nu-ti fie frica pentru. ca nu te mananca laughing))

4 răspunsuri:
| Sxx a răspuns:

Baiatul poate ca s-a cam plictisit daca tu zici ca esti timida na. ce sa faca si el, trece la urmatoarea nu? Stii ce sa faci? Spune-i in fata!laughing daca nu poti fata-n fata spune-i undeva fb/mess/sms. Sunt sigura ca o sa inteleaga. si poate iese ceva tongue Bafta!

| CatzPopularity explică (pentru Sxx):

Hehe da cred ca s-a plictisit de mine ca nu prea stiu sa port o conversatie >.< Cu absolut nimeni. Nu gasesc nimic interesant despre ce sa vorbesc ca nu cred ca le-ar place sa vorbesc numai despre mine.

| Sxx a răspuns (pentru CatzPopularity):

Poate ca emotiile sunt prea mari pentru a depasi momentul si te pierzi in vorbe, cred ca fiecare fata a trecut prin asta la un moment dat desigur cand vine vorba de un baiat, mai •special•. Incearca sa vorbesti cu el. fa glume cu el cred ca asta asteapta
orice baiat. Nu-ti fie frica pentru. ca nu te mananca laughing))

| DeliaDelii a răspuns:

Daca o sa continui sa fii timida no sa rezolvi nimic si o sa ti-l sufle alta asa ca lasa timiditatea fii mai vorbareata si bafta.

| CatzPopularity explică (pentru DeliaDelii):

Mersi c: Dar cand incerc ca nu mai fiu timida spun chestii aiurea. Si ei sunt nedumeriti si probabil ma cred o ciudata. (mai bine incerc sa trec peste ca el e o fire ciudata ca si mine dar el nu e timid e indraznet si toate alea ce au si oamenii normali)