| puffy15 a întrebat:

Îmi place mult de un băiat si as vrea sa vorbesc cumva cu el. Numai ca mi-e rusine sa-i zic " Buna, ce faci? ". Si mă gândeam: el are iPhone si vreau si eu sa-mi iau unul... Oare sa-l întreb dacă e bun la ceva, cam cât tine bateria...
Sa-l întreb ca sa intru in vorba cu el sau mai bine nu? big grin

5 răspunsuri:
| deniedaccess a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el si sa ii arati ce simti pentru ca daca il intrebi ceva legat de telefon mai mult ca sigur ar intelege ca nu te intereseaza sa il cunosti ci doar sa il intrebi ceva banal
e cel mai bine sa spui ce simti, nu ai nimic de pierdut

| D4ny3l4 a răspuns:

Eu zic sa intri in vorba cu el.macar asa sti daca e cv...

| Myrru a răspuns:

Si eu sunt in cam aceiasi situatie, mi-e rusine sa vorbesc cu baiatul de care imi place. Dar sa stii ca ai putea sa incerci sa stai mai mult cu el sa vezi chestiile care ii place, cand esti cu mai multi prieteni si este si el ai putea sa le propuii sa jucati ceva, poate asa va mai apropiati si voi. Si ideea ta cu iPhone-ul este buna...ai putea sa incerci. BAFTA!

| andaioana123 a răspuns:

Pai ai putea incercawinking. Incercarea moarte n-are.

| flyye13 a răspuns:

Da incearca, e un subiect buntongue