| puffy15 a întrebat:

Îmi place mult de un băiat si as vrea sa vorbesc cumva cu el. Numai ca mi-e rusine sa-i zic " Buna, ce faci? ". Si mă gândeam: el are iPhone si vreau si eu sa-mi iau unul... Oare sa-l întreb dacă e bun la ceva, cam cât tine bateria...
Sa-l întreb ca sa intru in vorba cu el sau mai bine nu?

3 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Pai da, ar ii o ideee sa intri in vorba cu el intrebandul daca e bun iphonele? de unde l-a luat? cat a dat pe el? daca e bun?
Funda

| ℓσνє a răspuns:

Bunahappy!
Si daa, este o idee buna. Il poti intreba de unde l-a luat, ce aplicatii are pe el, si daca are jocuri poate va apropiati uitandu-va amandoi la un joc big grin. Iar apoi pti sa dezvolti discutia, il poti intreba ce ii place lui sa faca in timpul liber sau puteti sa gasiti un subiect comun si sa schimbati pareri!
Bafta!:* [Funda]

| StoicaGabi a răspuns:

Nu trebuie sa iti zica lumea ce sa faci gandeste-te tu