| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU. In data de 3 August am făcut sex protejat cu partenerul meu, acesta nu a ejaculat deloc, nici in prezervativ, nici in afara lui. După ce l-a dat jos, acesta și-a introdus degetele fără sa se mai spele. Exista vreo posibilitate de a fi rămas însărcinată?
Mentionez ca eram in perioada fertila iar ovulatia mea a avut loc in data de 6.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-ai trecut intrebarea sub "anonim" probabil ca nu te mai interseaza raspusnurile naostre...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu a ejaculat, atunci este imposibil sa ramai însărcinată