| nanogame a întrebat:

Buna TPU in iulie fac 13 ani si nu am avut nici o iubita pana acum oare am vreo problema?

17 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Esti copil, stai linistit. daca simti inca nevoia de a sta mai mult cu pritenii la fotbal si altele. cand esti cu cineva trebuie sa si simti ceva, nu doar sa ai cu cine te saruta pentru ca asa fac toti.

Răspuns utilizator avertizat
| oanard174 a răspuns:

E da, nu are nimic, ai destul timp.

| lexzor a răspuns:

Nu e bine sa suferi de la varsta asta. Mie imi pare rau ca mi-am facut prietene de la varsta de 12 ani pentru ca acum nu stiu cum sa scap de ele. straight face

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, esti impotent. Lasa dracu prostiile si vezi de joaca, de prieteni si de invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe mamica ta o iubesti? cred ca da.deci nu ai nici o problema.

| Zeref a răspuns:

Cand treci la liceu se schimba treaba.Incep relatiile, barfa si gelozia.Nici nu ai sa-ti dai seama cand iti faci unawinking.Chill.Chiar si a 8 a, dar, nah la fiecare e diferit, dar la liceu cu siguranta. Poate nu ai sa mai scapi de elelaughing. SucceS

| PsihinG a răspuns:

La varsta ta e foaaaaaaaarte grav daca nu ai avut nici o iubita, o sa imbatranesti flacau!laughing
Glumesc, nu e nici o problema, de altfel, te sfatuiesc ca deocamdata nici sa nu cauti, esti inca copil si e o vorba foarte adevarata "toate la timpul lor".

| MauiNight a răspuns:

Esti stramb? esti chior? esti mut? esti surd? daca nu, atunci n-ai nici-o problema. Inca esti mic nu iti face tu griji de astea, cand o sa fii mare o sa sara fetele pe tinewinking

| AndrewAndy a răspuns:

Hey! nu fi suparat.Eu am 14 ani si inca nu am fost cu nimeni pana acum.Toate la timpul lor.Pana atunci bucura-te de viata si o sa gasesti tu pe cineva. Sper sa te ajute.

| JustSmiiile a răspuns:

Buna! happy
Nu, nu este nici o problema. Si eu am 13 ani si nu am avut nici un iubit pana acum. Mai ai timp. De obicei relatiile se incep de la varsta de 14-15 ani, pentru a fi o relatie serioasa, deoarece acum toti isi fac iubit/a doar pentru faptul de a se da mari pe langa alti. big grin Asta este parerea mea. Plus ca unele persoane profita de o relatie, deoarece tot timpul baietii trebuie sa le ofere totulwinking.
Asa ca lasa pe mai tarziu. Degeaba iti faci acum o relatie care in maxim 1 an se va termina.
Sper ca te'am ajutat big grin!

| Zeref a răspuns (pentru JustSmiiile):

Voi fimeili cum le stiti pe toatelaughing. Baietii ofer totul asa-i? Toata rasa feminina stie asta.of of manca-v-ar foculaughing

| Zeneken12 a răspuns:

Ai pus o intrebare foarte buna si stai linistit si eu am 12 ani si am avut mai multe iubite...(pe care chiar le-am iubit) dar nu asta conteaza ceea ce este important : Nu te grabi eu m-am grabit putin si acum nu mai pot scapa de ele laughing Mergi la fotbal ca si eu sunt fotbalist de la 6 anisori deci bafta big grinhappybig grin...

| arb a răspuns:

Du-te mah si joaca fotbal sau ce iti place .....lasa fetele pe mai incolotongue

| nanogame explică:

Sunt in clasa a 7-a nu pre ma preocupa fetele acum cam toata ziua merg la scoala joc fotbal si ma jk pic la calc multumesc mult

| catalin02 a răspuns (pentru nanogame):

Mai lasa fetele nu trebuie sa suferi de la o varsta ca asta.Toate la timpul lor eu am 14 ani si inca sufar pentru o najpeta