| gig96 a întrebat:

Am eu oare o problema prin faptul ca pana la vasta de 15 ani nu am avut o iubita? Ori e din cauza ca sunt urat, ori din cauza comportamentului?

Răspuns Câştigător
| Ahead a răspuns:

Din cauza ca ai lipsa de stima fata de tine!
Ridica-ti standardele, inbraca-te frumos si lucreaza la personalitatea ta am mai dat linkul acesta la o persoana de aici sper sa iti fie util si tie
Poftim : http://despreseductie.ro/category/dezvoltare-personala/

Numai bine!

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ai doar 15 ani si o viata inainte!
Ai rabdare, asteapta sa te indragostesti pentru ca relatia sa fie speciala!

| Castorul a răspuns:

Stai calm ca s-ar putea sa nu fie niciuna din cele enumerate de tine. S-ar putea pur si simplu sa nu fi intalnit pana acum fata de care sa iti placa suficient de mult. Fi sigur ca nu esti nici primul, nici ultimul care a ajuns la 15 ani fara sa fi avut o iubita. Timp e destul, crede-mawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stim nici cum arati nici cum te comporti asa ca de unde sa stim noi?

| ChristinaGM a răspuns:

Noi nu stim cum arati nici cum te comporti dar o fata prefere un baiat care se comporta frumos cu ele.