| PinkHD3 a întrebat:

In ultima vreme imi tot spun prieteni ca am buze mai mari etc, azi cand m-am trezit mi-a spus o fata ca eu as avea silicoane in buze.
Eu m-am gandit sa le fac mai mici sau sa le las asa. nu ma pot decide. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic dimensiunea buzelor nu poate fi micsorata prin operatie estetica, asa ca vei fi nevoita sa te obisnuiesti si sa traiesti cu ele asa cum sunt. Multa lume considera ca buzele mari si carnoase sunt mai.....senzuale. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca prietenii iti spun asa, atunci fa-le pe plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa nu le poti face mai mici nici daca vrei, dar asta e ceva ce ar trebui sa te bucure nu sa incerci sa-ti faci buzele mai mici doar pentru ca prietenii tai cred ca ai botox. Multa sanatate!

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

In primul rand, probabil te referi la botox.In al doilea rand, cum ai de gand sa le faci mai mici?

| nichy2012 a răspuns:

Fa un blowjob, poate se micsoreaza.