| mo_6509 a întrebat:

Buna TPU intrebare pentru fete sunteti mai nervoase, necajite, nu aveti chef de vorba de nimic cand va vine ciclul?

11 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

In primele zile nu am chef de nimic. doar sa stau in pat.
nu am pofta de mancare mai deloc. thinking
nervoasa, necajita? nu thinking
pei avand in vedere ca am o stare proasta iti dai seama ca n-am chef de vorba. laughing

| alylove15 a răspuns:

Da,eu una nu am chef de nimeni atunci.

| euI a răspuns:

DA asa eeste silma mai si cert cu lumea

| Angel_5977 a răspuns:

Da,la mine cel putin este asa cand sunt bolnava, nu am chef de nimic.

| MamaOmida69 a răspuns:

Pai cam asa e... E dureros x_x Preferi doar sa stai in pat toata ziua

| LoL a răspuns:

E naspa cand sti ca iti vine chiar cand mergi la vreo piscina...

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Salut! Da. Nu e indicat sa stai in prajma unei fete cand este in perioada de menstruatie laughing Unele sunt agitate, din cale afara.Si nu e vorba ca nu avem chef de vorba... unele chiar au, nu doar de vorba, ci de cearta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste SPM (sindrom premenstrual), de-aia. Stai departe de mine in momentele alea. Atunci ma cert cel mai des.

| クリス a răspuns:

Ciclu sau nu iubita mea e mai mereu asa laughing

| DulcheLollypop a răspuns:

Da,e super naspa in aceea periodasad