| sanctuarySPA a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce motive bagati cand n-aveti chef de sex?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spun simplu: nu am chef! happy

| Freya1 a răspuns:

Eu nu sunt genul ce sa refuze omul de langa ea decat in cazuri extreme cum ar fi boala. Daca ajungi sa cauti motive sa il refuzi inseamna ca nu te mai atrage sau te plictisește.

| Andreeush a răspuns:

Nu am ajuns într-o astfel de situație până acum laughing

| sofisis a răspuns:

Nu tin minte sa fii refuzat vreodata...dar si daca ar fi sa n-am chef, i-as zice ca n-am chef.

| Emma30555 a răspuns:

Ii spun ca nu am chef happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu azi.Sunt cam obosită/nu mă simt bine"etc.D-astea.
Oricum nu se întâmplă chiar aşa des şi nici nu prea mint în momentele alea.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu nu-s din aia cu motivele.
Ii spun direct ca nu am chef deloc, sau sa-mi faca el. happy

| Paul754880338 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Daca te aud antifeministii aia de ieri a sa zica ca esti al treilea val de "feminism" care a lovit Romania. :-))

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Paul754880338):

Haha. Sa zica ce vor laughing

| GirlOnline81 a răspuns:

Imi este atat de dor de userul acela (cat de rau imi pare ca nu i-am retinut numele) care avea mereu aceeasi replica: " Daca intalnesti un om in varf de munte, te va intreba ‘ Nici macar atata lucru nu stii’?"
Ma rog... nu am retinut chiar cuvant cu cuvant, dar ideea e cam aceeasi.
laughing

On topic: Foloseste pretextul pe care-l folosesc majoritatea - migrena, sau te poti folosi de atitudinea aceea specifica gospodinei careia tocmai i-a disparut tigaia de teflon - mustruluieli si cicaleli, incepute cam cu o ora inainte de somn. Sa ii treaca omului cheful.
Daca aplici "tratamentul" prea des, sa nu te miri de ce e omul asa nervoswinking.

| Endoryus a răspuns (pentru GirlOnline81):

A mers vreodata scuza cu "ma doare capul"? Mai ales cand stii ca sexul de fapt te scapa de acea durere.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Endoryus):

Niciodata. Dar intotdeauna m-au amuzat oamenii care croseteaza scenarii de "cum ma eschivez de la sex" laughing.