| larybublegumm a întrebat:

intrebarea mea poate fi ciudata pentru ca in ziua de azi nu stiu cati oameni mai fac dragoste pentru ca se pare ca pe zi ce trece sexul e mai la moda. Intrebarea mea e cam asa pentru a fi o atmosfera mai romantica ce melodii mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Gerard Joling - Everlasting love
http://www.youtube.com/watch?v=xZI1DBqJbyw

3 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

1. Sexual Healing" - Marvin Gaye
2. Justify My Love – Madonna
3. Sex (I'm a) – Lovage
4. Garbage - Queer
5. "Pony" – Ginuwine
6. Yes Boss - Less Is More
7. Mandalay – Beautiful
8. Mariah Carey – Touch my body (super asta)
9. Nine Inch Nails – Closer
10. Ryan Adams – Desire
Fondita?

| DeeaMarry a răspuns:

Axel Fernandez - Amo

| papcik a răspuns:

Aa...nu am o melodie pentru romantica pentru tine :( dar am niste versuri foarte adevarate :"atunci stiam ce e iubirea fara sa citim in dex, acum nu se mai face dragoste se face soar sex " http://www.youtube.com/watch?v=KHW3yXSoHBo