| CristiRx8 a întrebat:

Sall. Cum pot sa slabesc la fata? Stiu ca pare foarte ciudata intrebarea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ana_Gilbert_1996 a răspuns:

Nuu, eu te inteleglaughing
Cauta pe google exercitii pentru slabit fata

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa slabesti in general, nu poti slabi doar la fata.
Ai grija la alimentatie si fa-ti masaje faciale si diverse exercitii pentru muschii faciali pe care le gasesti cu usurinta pe Google/

| Crisstinayy12 a răspuns:

Dacă slăbești, slăbești și la fața, așa că încearcă să slăbești și să faci exerciții. Dar de ce vrei să slăbești la fața? Vrei sa fi slabă la față, sau chiar arăți că un cartof, scuze! Un cartof, mă refer la cei care au și abdomen gras și picioare, nu numai fața, și au ochi mici

| CristiRx8 explică (pentru Crisstinayy12):

Eu am fata ca un,, cartofel``, in rest sunt bine.

Răspuns utilizator avertizat