| CD16 a întrebat:

Stiu ca intrebarea pare cam ciudata pentru ca am 9 ani dar am iubit si nu stiu ce sa ii iau de ziua lui.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traim in secolu vitezeiwinkinglumea se schimba! are 9 ani, si ce? e dragoste de copiihappypoti sa i faci un colaj, desenat de tine, cu poze facute impreuna, lucruri care le'ai primit de la el... le faci poza le decupezi, le lipsesti, desenezi etc. E ceva original care se potriveste cu varsta tahappymult noroc

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cumpara-i un penar mai haios sau alt obiect pe care il foloseste des la scoala ca sa-i aminteasca tot timpul ca e de la tine!

| nadyank a răspuns:

Am ramas un pic surprinsa cand am vazut intrebarea ta, cum adica prieten la 9 ani. Apoi am calculat si mi-am dat seama ca si eu am avut prieten la 9 ani aproape 10, eu insa nu i-am luat cadou pentru ca m-a suparat si l-am batut.Cred ca ai putea sa ii iei o bratara de argint.

| cυρcαкє a răspuns:

@LeXy, sa stii ca la 9 ani nu ai 5 ani.Eu am vazut ogramada dea fete la 9 ani iubit.Intr-adevar,ai si mare dreptate, ar trebui s-o intereseze scoala dar chiar sa se joace cu papusile?laughing Ai dreptate dar ai exagerat putin(fara suparare).

| Isabelamaria21 a răspuns:

Fathoooo tu esti cu capuu` la 9 ani iubitt` in loc sa te preocupe scoala la anii tai te preocupa altceva` ai toata viata inainte sa iti faci iubit` mai bine duthe sh joacate cu papushile la varsta ta sau du-te si invata!

| Myuu a răspuns:

Eu zic sa ii dai un parfum happy

| Debb a răspuns:

Sunt sigura ca nici pe voi nu va durea asa tare de scoala la 9 ani. In caz ca nu v-ati dat seama este ceva copilaresc. Si la gradinita probabil ziceati ca "am iubit" sau gen. Lasati fata in pace!

Draga mea, spune-i mamei de iubitelul asta al tau si te va ajuta ea. Un parfumel ceva sau chiar o jucarioara amuzanta :*.

| CD16 explică:

Faza e ca el are 12 anilaughing

| IzabellaOprea a răspuns:

Uite iubita... daca ai 9 ani ii poti face o felicitare frumoasa.sau nu stiu hotarasti tu dar ai 9 ani:O:O si asta te preocupa pe tine? maica'ta stie?