| Florentina8900 a întrebat:

Iubitul meu a spus ca ma va invata el cum sa sarut, dar eu nu am nicio idee cum ca face asta...adica pur si simplu o sa ma sărute si eu o sa trebuiască sa ma iau dupa el sau cum? Vreau sfaturi si explicații daca se poate...

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exact, NU va trebui sa faci nimic altceva decat sa incerci sa reproduci pe cat posibil ceea ce iti va face. Trebuie sa faci cam aceeasi lucru ca si cel pe care il va face el cu buzele saucu limba ori palmele/mainile. Va fi simplu fiindca totul va veni de la sine. Succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, va trebui sa te iei dupa el, si din cand in cand sa-i atingi limba cu limba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ca te lasa corigenta daca nu inveti repede... ai sa ramai cu 4 clase! Vaai capu' meu ce fel mai intelegeti si voi relatiile astea. Tu ai impresia ca o relatie inseamna o competitie sau ceva, un sport, cu punctaje? Plm, o relatie se presupunea a fi o interactiune intre doua persoane bazata pe incredere, comunicare si sentimente ultima oara cand am verificat, o relatie presupune acceptare, nu pretentii, nu scuze, nu frectie la picioru' de lemn. Vaai pul@ mea... Si va mai intrebati de ce nu dureaza, de ce va despartiti si toate alea.

| Eduard196 a răspuns:

La ce iti trebuie sfaturi daca oricum o sa te invete el? Calmeaza-te

| maliska777ma97 a răspuns:

Asa cum e dansul in 2 si barbatul conduce dansul asa e si aici numai ca cu buzele. te pup

| Ioanna1235 a răspuns:

O sa vina de la sine. E natural