| Razvhanel a întrebat:

Buna TPU.
la inceputul verii am cunoscut o fata si am fost cu ea si cu grupul ei de prieteni la film si am stat langa ea si ea radea la toata glumele pe care le spuneam si mi-a placut sentimentul si la plecare tot statea langa mine si seara cand stateam pe banca statea intre mine si un prieten si era foarte dragastoasa cu amandoi
si am fost dupa aia doar eu cu ea si ne-am pupat dar prietenul meu mi-a zis ca s-a pupat si eu el intr-o seara
ea mi-a spus ca nu poate sa aleaga intre noi dar a vazut un film in care o fata statea cu doi baieti si ar vrea sa fim si noi asa
imi place foarte mult si ma doare inima sa renunt la ea dar mi se pare gay asa
am stat totusi asa o perioada si azi mi-a spus ca ea e pregatita sa facem urmatorul pas. nu am intrebat-o dar nu cred ca e virgina, pare mai experimentata ca mine. eu vreau pentru ca arata superbine si o iubesc, dar ea vrea ca pasul asta in relatie sa il faca in acelasi timp cu amandoi.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocosuleeeee!

5 răspunsuri:
| ERazvy a răspuns:

Nu mai sta pe ganduri! Spune da!

| Alisse a răspuns:

Eu zic sa incerci ca o experienta..nu cred ca vei regreta, doar incerci si daca nu iti place nu o mai faci asa pur si simplu.

| narutouzumachi a răspuns:

O frate! nu stiu cum naiba ai acceptat ca asa zisa prietena a ta ( nu te supara pentru ce zic ca eu iti zic in fata din proprie experienta) sa fie in acelasi tip si cu tine si cu prietenul tau si sa vrea sa faca dragoste cu amandoi nu stiu cum ai acceptat pe bune. Stii ce cred eu ca fata aceea e cam neserioasa si ca zboara unde e mierea mai dulce te sfatuiesc sa o lasi pana dupa pasu asta te trezesti si cu un bebe ca fete serioase tot mai sunt iar tu daca o iubesti pentru aspect nu are rost si app daca si ea te iubea pe tine sau pe celalalt statea numai cu unul nu cu amandoi si nu stiu de ce dar mi se pare cam ciudat ca fata sa propuna acest pas. Oricum sper sa nu te superi pe mine pentru cele spuse caci cum am mai zis eu sunt mai direct. Multa bafta!

| DatesIonutCatalin a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci.Gasesteti si tu o fata normala, ca sunt sute de femei pe lumea asta care nu le plac relatiile gay, daca nu iti place n-o face, parerea mea.Da-o-n-colo ca si eu sufar dupa o fata, o sa gasesc alta.BAFTAwinking

| Razvhanel explică:

@narutouzumachi: nu ne trezim cu copii pentru ca vrem sa folosim prezervativ. si nu o iubesc pentru aspectul fizic, ci pentru tot. mai ales ca eu nu prea am avut noroc la fete si ea e prima care a aratat ca chiar tine la mine